Wernisaż wystawy Collage – zdjęcia z wydarzenia

14 maja w naszej Galerii odbył się wernisaż wystawy zbiorowej pt. „Collage”. Ekspozycja ukazuje, jak różnorodnie można podejść do technik kolażu, asamblażu czy mix mediów.

Główną część wystawy tworzą prace pomysłodawczyni projektu, Krystyny Baniowskiej-Stąsiek-Mayer. Obok niej swoje dzieła prezentują zaproszeni artyści ze STAP:
Piotr Barszczowski, Piotr Figiel, Andrzej Grabowski, Kazimierz Klimkiewicz, Marek Pelczar, Lidia Połeć-Kantor, Stefania Mazur, Teresa Szuszkiewicz, Anna Śliwińska, Elżbieta Remian, Wojciech Ruszel oraz Bożena Wojtanowska.

Wystawę można oglądać do 6 czerwca.

 

Zaproszenie na oprowadzanie:

Już w najbliższą sobotę, 16 maja o godzinie 18:00, odbędzie się oprowadzanie po wystawie przez autorów prac. Wydarzenie organizowane jest w ramach tegorocznej Nocy Muzeów.

Zapraszamy!

 

fot. Robert Czerwiński

Zapraszamy

22 września 2024 r.
o godz. 14:00

do Galerii ARTEKA

na spotkanie z autorem
aktualnej wystawy

Grzegorzem Wójcikiem

Autor oczekuje do godz. 16:00.